• Please make sure to complete your profile by filling in any details pertaining to your company, name, photo, socials and contact information for any updates.
  • Need a hand with one of our platforms? post it under the support forum!
  • Reach out to us by emailing devsupport@redtorrentmedia.app if you don't see a response in 24/48 hours. - Please forward your thread!

Přední zemědělská společnost v České republice

Ysik

Member
APP SOLA je jednou z předních společností v zemědělství. Díky mnohaletým praktickým znalostem a zkušenostem se společnost stala spolehlivým partnerem stovek organizací. Dnes společnost zaměstnává více než 150 lidí, které spojuje společné poslání – poskytovat svým zákazníkům vysoce kvalitní produkty a služby.

Jedním z klíčových principů AgroSola je zaměření na své zákazníky https://agrosola.cz/ Společnost se snaží s každým klientem navazovat dlouhodobé a oboustranně výhodné vztahy, proto s každým z nich pracuje individuálně. Je důležité poznamenat, že AgroSola je hrdá na vysoké hodnocení své práce ze strany svých partnerů.

Mezi klíčové aktivity AgroSola patří rostlinná výroba, zelinářství, výroba mouky, opravárenské a stavební práce, výroba nábytku a stravování. To umožňuje společnosti plně personálně zajistit a poskytovat svým klientům širokou škálu služeb.

AgroSola obhospodařuje celkovou plochu 10 000 hektarů. Mezi plodiny patří pšenice, ječmen, slunečnice, řepka, len a hrách. Společnost aktivně využívá pokročilé technologie a přísně hlídá dodržování ekologických norem, aby zajistila vysokou kvalitu svých produktů a minimální dopad na životní prostředí.

AgroSola nabízí svým zákazníkům také širokou škálu služeb v oblasti opravárenských a stavebních prací a výroby nábytku. Díky vysoce kvalifikovanému týmu specialistů společnost garantuje svým zákazníkům kvalitní a profesionální provedení zakázek.

Zaměření na zákazníka, vysoká kvalita produktů a široká škála služeb dělají z AgroSola nepostradatelného partnera pro mnoho organizací. Společnost je odhodlána pokračovat ve vývoji a přizpůsobovat se změnám v zemědělství, aby vyhovovala potřebám svých zákazníků a zůstala lídrem v oboru.
 
Top